Чудодиево

Головна

Чудодієво в Чинадійово

Еко садиба «Чудодіево в Чинадійово» з колиби «Деца у доктора» Весь комплекс побудований з дерев’яного зрубу і знаходиться в екологічно чистому районі Закарпаття

Ресторан-колиба

Баня

Комфорт

Природа

Про нас

Еко садиба в Закарпатті в Чинадієво – це високий рівень обслуговування і домашній затишок, який створюється стараннями добре навченого персоналу.

На базі Садиби функціонує Колиба «Деца у Лікаря», який пропонує страви з європейської та закарпатської кухні. У спектр послуг закладу входить проведення та організація святкових бенкетів, послуги кетерингу.

Банкетний зал розрахований на сімдесят – вісімдесят чоловік. Обслуговування в колибі знаходиться на вищому рівні. Основний зал розрахований на п’ятдесят посадочних місць. До уваги клієнтів пропонується бар з широким вибором напоїв.

У літній період можливе проведення урочистостей на спеціалізованій майданчику, розташованому на лоні природи, яка може вмістити п’ятдесят відвідувачів.

Бронюйте зараз!

  Баня

  Наша Еко-садиба пропонує можливість замовити справжню баню. Розташувалася вона в повністю дерев’яній будівлі, яке обладнане в народному стилі, але в ньому є все необхідне. Багато предметів, потрібні для прийняття процедури, так само зроблені з дерева особливих сортів. Ковшики, зграї, полки і багато іншого – це не просто необхідні аксесуари, а й твір народного мистецтва.

  Для бронювання баньки телефонуйте за номером телефону: +380507580160

  Колиба

  Меню нашої колиби можете подивитися тут:

  Всі приміщення колиби «Деца у Доктора» оформлені в споконвічно народному стилі. Стіни дерев’яні, в дизайні переважають натуральні природні кольори, що має в своєму розпорядженні до приємного проведення часу. Світлі, просторі зали з дорогою і зручними меблями готові в будь-який час прийняти відвідувачів.

  Банкетний зал

  Також ви можете забронювати наш банкетний зал для проведення своїх заходів. Для бронювання банкетного залу залишайте заявку або телефонуйте за номером: +380507580160

  Бізнес тренінги

  Спортивні заходи

  Дитячі свята

  Навчальні майстеркласи

  Корпоративне обслуговування

  Ми проводимо корпоративне обслуговування по різним заходам. Ви можете залишити заявку на проведення вашого заходу, і ми зробимо все на вищому рівні.

  Відгуки наших клієнтів

  Як добратись:

  Санаторна 223Б смт Чинадійово,
  Закарпатська область, 89640

  Заявка на бронирование

   Бронь корпоративного заходу

    Бронь банкетного залу